FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) H0167 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) H0167 2.6 Inch Hub Drive Rotor for Commercial Rotisserie
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | H0167 |
| Manufacturer Part # | H0167 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) H0167 Hub Drive Rotor Double Revol