FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) H0105 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) H0105 3.75 Inch OEM Hub Passive for Fire Alarm Systems
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | H0105 |
| Manufacturer Part # | H0105 |
| Height | 3.7" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) H0105 Hub Passive Single