RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) H0069 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) H0069 1.75 Inch Stainless Steel Hinge Door Component for Grilling
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | H0069 |
| Manufacturer Part # | H0069 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) H0069 Hinge Door Dr