RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) H0047 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) H0047 3/8 Inch Length gas Hose Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | H0047 |
| Manufacturer Part # | H0047 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) H0047 Hose Ss 3/8 X 41