RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) H0009 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) H0009 1.2 Inch Door Hinge Pin for Gas Fryer Side Right
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | H0009 |
| Manufacturer Part # | H0009 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) H0009 Door Hinge Pin Side Rh Fryer
