Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints H-IDL 3.1 Inch Indicator Light Set of 3 High-durability Plastic
Item:
#1823377
Technical details
| Manufacturer | Lockwood |
|---|---|
| Model Number | H-IDL |
| Manufacturer Part # | H-IDL |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints H-IDL 3.1 Inch Indicator Light Set of 3 High-durability Plastic
$55.06
Unit price
/
Unavailable