Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints H-4-39-233 9 Inch Gasket Commercial OEM Equipment Seal
Item:
#1482479
Technical details
| Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | H-4-39-233 |
| Manufacturer Part # | H-4-39-233 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints H-4-39-233 9 Inch Gasket Commercial OEM Equipment Seal
$105.62
Unit price
/
Unavailable
