Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints H-4-39-171 12 Inch Gasket OEM Sealing High-Grade Material
Item:
#1482274
Technical details
| Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | H-4-39-171 |
| Manufacturer Part # | H-4-39-171 |
| Height | 3" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints H-4-39-171 12 Inch Gasket OEM Sealing High-Grade Material
