- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Win-Holt H-251 5.18 Inch Stainless Steel Overlay Front Panel Nhp Pd Dgt
| Manufacturer | Win-Holt Equipment Corp. |
|---|---|
| Model Number | H-251 |
| Manufacturer Part # | H-251 |
| Height | 0.02" |
| Width | 5.18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Win-Holt Equipment Corp. H-251 Overlay Front Panel Nhp Pd Dgt
