Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints H-15-8-14 30 Inch Mirror Stainless Steel Commercial Reflection Device
Item:
#1482469
Technical details
| Manufacturer | H & K International |
|---|---|
| Model Number | H-15-8-14 |
| Manufacturer Part # | H-15-8-14 |
| Height | 5" |
| Width | 30" |
| Depth | 42" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints H-15-8-14 30 Inch Mirror Stainless Steel Commercial Reflection Device
$230.09
Unit price
/
Unavailable