Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints GX0270 Bearing Pin 10 mm Diameter 30 mm Length Metal - OEM
Item:
#1447918
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | GX0270 |
| Manufacturer Part # | GX0270 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints GX0270 Bearing Pin 10 mm Diameter 30 mm Length Metal - OEM
$37.57
Unit price
/
Unavailable