RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam GU-3274 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GU-3274 2.25 Inch Diameter Thermometer Mount Rear U Bracket
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GU-3274 |
| Manufacturer Part # | GU-3274 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GU-3274 2.25" Dia [range 100-350f][ 40-175c] Mount Rear U Bracket, [cap 70"] Bulb 2.5" [type - T], Lens Only # 281682, Alto-shaam, Oven Cook & Hold Ovens., Warmer Holding Cabinets.
