FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GTOG12-2 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints GTOG12-2 12 Inch Gas Hotplate 2 Burners with 30k BTU - Countertop
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTOG12-2 |
| Manufacturer Part # | GTOG12-2 |
| Height | 13" |
| Width | 11.81" |
| Depth | 32" |
| Weight | 73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTOG12-2 12in Hd Gas Hotplate Cntrtp 30k Btu/2 Burners