FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints GTBG48-AR48 48 Inch Gas Charbroiler Countertop 144000 BTU Adjust Grate
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTBG48-AR48 |
| Manufacturer Part # | GTBG48-AR48 |
| Height | 13" |
| Width | 47.25" |
| Depth | 32" |
| Weight | 514 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTBG48-AR48 48in Hd Gas Charbroiler Cntrtp 144k Btu/adjgrate