FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints GTBG24-AR24 24 Inch Gas Charbroiler with Adjustable Grate 72k BTU
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | GTBG24-AR24 |
| Manufacturer Part # | GTBG24-AR24 |
| Height | 13" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 32" |
| Weight | 283 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland GTBG24-AR24 24in Hd Gas Charbroiler Cntrtp 72k Btu/adj Grate