Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell GT22 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell GT22 5.9 Inch Gas Safety Valve Durable Metal Alloy with Precise Regulation
| Fits with Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | GT22 |
| Manufacturer Part # | GT22 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rankin Delux GT22 Safety Valve
