RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro cocktail glasses.
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GT035114 cocktail glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT035114 3.9 Inch Electric Fan Motor Condenser Дurable Design
| Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | GT035114 |
| Manufacturer Part # | GT035114 |
| Height | 3.6" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 2.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro GT035114 Motor Cond Fan 115v Cwle
