RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender underbar equipment and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender GT032301 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT032301 2 Inch Guard Evap Fan OEM Component for Refrigeration
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT032301 |
| Manufacturer Part # | GT032301 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT032301 Guard Evap Fan
