Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Glass Pro GT031325 23-3/8 Inch Door Gasket Magnetic Dart Mount Kitchen Seal
| Fits with Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | GT031325 |
| Manufacturer Part # | GT031325 |
| Height | 2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro GT031325 Door Gasket 23-3/8" X 23-5/8", Magnetic Dart Mount, M 11/16" B 1-1/16" H 11/16", Glastender Mfv24
