Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro GT031323 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT031323 19-1/4 Inch X 32-1/2 Inch Gasket Black Dart Mount
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT031323 |
| Manufacturer Part # | GT031323 |
| Height | 1" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT031323 Gasket 19-1/4" X 32-1/2", Black, Mount Dart, M 11/16" B 1-1/16" H 11/16", Glastender
