Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket bar refrigeration.
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro GT031322 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT031322 7 Inch Plexi Glass Door Gasket for Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | GT031322 |
| Manufacturer Part # | GT031322 |
| Height | 2" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro GT031322 Plexi Glass Door Gasket Bin Door Lettuce Crisper., 18-1/2" X 10-1/4", Top 5/8" B 3/4" H 1/2", Compresion Screw-in, Glastender Lc R22 Lc Plc
