RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro underbar equipment and accessories.
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GT031312 underbar equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT031312 33-1/2 Inch Wiper Gasket Snap-in Dart Mount
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT031312 |
| Manufacturer Part # | GT031312 |
| Height | 2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT031312 Wiper Gasket 33-1/2" Long, Snap-in Dart Mount, Glastender Mf24 Mf24-b2 Mf36 Mf36-b2 Mf48 Mf48-b2, St24-bg St36 St48 St48-bg (2010 And After) St48-bg, (prior To 2010)
