RestaurantSupply.com is your trusted source for Crown Verity commercial grills and griddles.
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity GT-60 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Crown Verity GT-60 24 Inch Stainless Steel Cooking Grate for Crown Verity Bm 60
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | GT-60 |
| Manufacturer Part # | GT-60 |
| Height | 6" |
| Width | 24" |
| Depth | 60" |
| Weight | 34.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity GT-60 Cooking Grate For Bm 60