RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro bar refrigeration.
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GT-036214 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT-036214 15 Inch Sliding Door Stainless Steel Glastender Models
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT-036214 |
| Manufacturer Part # | GT-036214 |
| Height | 3" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 5.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT-036214 Sliding Door 20-3/16", Glastender Mf24 Mf24-b2 Mf48 St24 St24-bg St48-bg
