RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender GT-033103 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT-033103 18.6 Inch Wire Shelf Stainless Steel with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT-033103 |
| Manufacturer Part # | GT-033103 |
| Height | 0.5" |
| Width | 18.6" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT-033103 24 X 18 7/8 Wire Shelf Glastender
