Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glastender aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing Glastender units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glastender GT-031321 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender GT-031321 25-1/8 Inch Door Gasket Magnetic Dart Mount
| Fits with Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | GT-031321 |
| Manufacturer Part # | GT-031321 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro GT-031321 Door Gasket 23-1/8" X 25-1/8", Magnetic Dart Mount, M 11/16" B 1-1/16" H 11/16", Glastender Lc Mod-100htd-22207 R134a Lc R22 Lc
