Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket cocktail glasses.
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro GT-031317 cocktail glasses
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT-031317 23 1/2 Inch Door Gasket Cold Storage Component
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GT-031317 |
| Manufacturer Part # | GT-031317 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GT-031317 Door Gasket 23 1/2" X 26 1/2"
