- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints GSKT-D-14-750X23-562 14.75 Inch Gasket for FWE Hot Box
| Fits with Manufacturer | FWE |
|---|---|
| Model Number | GSKT-D-14-750X23-562 |
| Manufacturer Part # | GSKT-D-14-750X23-562 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
FWE GSKT-D-14-750X23-562 14.75 X 23.625 Gasket Fwe Hot Box
