Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Nemco GS4450-A 1/4 Inch Wall Mount Chopper OEM with Stainless Steel
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | GS4450-A |
| Manufacturer Part # | GS4450-A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 11 lbs |
| Weight | 11 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco GS4450-A 1/4 In Wall Mnt Chopper