RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS38508 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS38508 20.2024.567 Inch Door Gasket for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS38508 |
| Manufacturer Part # | GS38508 |
| Height | 3.4" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 29.9" |
| Weight | 2.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS38508 Door Gasket 20.2024.567" X 60.748"
