RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS37061 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS37061 4.95 Inch Sweep Gasket Silicone for Alto-Shaam Equipment
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS37061 |
| Manufacturer Part # | GS37061 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS37061 Sweep Gasket Gen 3 20 1 0 Ctp20 10 Ctc/ctp Gen 3
