RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS29251 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS29251 11 Inch Gasket for Alto-Shaam Electric Oven Door Seal
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS29251 |
| Manufacturer Part # | GS29251 |
| Height | 3.15" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS29251 Gasket Ml Style Profile 6.10/7.14 Es