RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS27127 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS27127 6.4 Inch Stainless Steel Gasket Oven with Self-Cleaning
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS27127 |
| Manufacturer Part # | GS27127 |
| Height | 3.55" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS27127 Gasket Oven 10.20/12.18 Esg Combi '06
