RestaurantSupply.com is your trusted source for Intermetro cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Intermetro dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Intermetro GS1836K3 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Intermetro GS1836K3 20 Inch Wire Grid Shelf with Heavy Duty Steel Construction
| Manufacturer | Intermetro |
|---|---|
| Model Number | GS1836K3 |
| Manufacturer Part # | GS1836K3 |
| Height | 9" |
| Width | 20" |
| Depth | 36" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Intermetro GS1836K3 Wire Grid Shelf