RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-37226 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS-37226 10 Inch Door Gasket for Alto-Shaam Units
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-37226 |
| Manufacturer Part # | GS-37226 |
| Height | 6" |
| Width | 10" |
| Depth | 17" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-37226 Door Gasket