RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-29010 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS-29010 3.06 Inch Gasket for Hex Flange with Durable Elastomer
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-29010 |
| Manufacturer Part # | GS-29010 |
| Height | 0.12" |
| Width | 3.06" |
| Depth | 3.49" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-29010 I Gasket For Hex Flange 7.14/20.20 Esg