RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam GS-26635 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS-26635 9 Inch Gasket Electric Combi Oven Seal Elastomer
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-26635 |
| Manufacturer Part # | GS-26635 |
| Height | 2.35" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-26635 Gasket 6.05/6.10i Combi '06 Elec Frm
