Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Alto-Shaam units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Alto-Shaam GS-23778 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam GS-23778 23 Inch Grey Silicone Door Gasket for Alto-Shaam Warmers
| Fits with Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | GS-23778 |
| Manufacturer Part # | GS-23778 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 11.88" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam GS-23778 Door Gasket, Grey Silicone Gasket 23 X 21-1/4 Frame Size Fits 3/8 Wide, Pushin With 4 Ribs One Sided Lip For Seal, Alto-shaam, Warmer 750-s After S/n 5885-00
