Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen GRZ074252 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GRZ074252 4-7/8 Inch Door Cam for Groen Steamers CC10-E CC20-E
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GRZ074252 |
| Manufacturer Part # | GRZ074252 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GRZ074252 Door Unlatch Lift Cam 4-7/8" X 3/4" S/s Bracket, 3-1/8" Ctrs On Holes, Groen Steamer Cc10-e Cc20-e Hy3 6 12
