RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen GRZ005587 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen GRZ005587 Valve Pressure Relief 50 psi Stainless Steel Device
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | GRZ005587 |
| Manufacturer Part # | GRZ005587 |
| Height | 2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen GRZ005587 Valve Pressure Relief 50 #
