Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 15589 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 15589 3/8 Inch Mpt Water Level Probe Stainless Steel 1/4 Inch Tip
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 15589 |
| Manufacturer Part # | 15589 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 15589 Water Level Probe 3/8" Mpt 3-7/16" Under Nut, 5-1/4" Overall 3" Insulator 1/4" Probe Tip, Groen Tdb/7 (20 40) After 02-06-95
