RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 155754-06 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 155754-06 11 Inch Gas Conversion Kit Ssb To N02
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 155754-06 |
| Manufacturer Part # | 155754-06 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 155754-06 Gas Conversion Kit Ssb 3g P02 To N02