Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 145660 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 145660 1.05 Inch Electric Rectifier Power Tilt Motor
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 145660 |
| Manufacturer Part # | 145660 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 145660 Rectifier 208/240v Power Tilt Motor
