RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 143973 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 143973 3/8 to 1/2 Inch Reducer Hose OEM Durable Construction
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 143973 |
| Manufacturer Part # | 143973 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 143973 Reducer Hose 3/8 X 1/2
