RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 118101 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 118101 Kit Rplcmnt for Hy 3e Ma Nifold - OEM Replacement
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 118101 |
| Manufacturer Part # | 118101 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 118101 Kit Rplcmnt For Hy 3e Ma Nifold
