FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 074627 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 074627 6 Inch Bracket and Actuator - Precision Control
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 074627 |
| Manufacturer Part # | 074627 |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 20.4" |
| Weight | 5.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 074627 Bracket And Actuator
