RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 003264 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 003264 6.2 Inch Bracket Hinge and Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 003264 |
| Manufacturer Part # | 003264 |
| Height | 3.3" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 003264 Bracket Hinge Chfp &