Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Grindmaster 61137 1.35 Inch Clip Valve Retaining Tool Stainless Steel
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 61137 |
| Manufacturer Part # | 61137 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 6.85" |
| Weight | 5.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 61137 Clip Valve Retaining Pic