Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 3225 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 3225 3/4 Inch Sleeve Bearing OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 3225 |
| Manufacturer Part # | 3225 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 3225 Sleeve Bearing 3/4"l