Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 250-00411 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 250-00411 14 Inch Polycarbonate Conversion Kit 9l with Durable Design
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 250-00411 |
| Manufacturer Part # | 250-00411 |
| Height | 6" |
| Width | 14" |
| Depth | 20" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 250-00411 Conversion Kit 9l Polycarbon